Servis Yönetimi

Üretimlerini Türkiye dışında gerçekleştiren fakat Türkiye’de proje alan müşterilerimiz için geliştirilmiş mükemmel bir servis hizmetidir. Müşterilerimiz ürünlerini Türkiye’de sattıktan sonraki tüm servis, garanti, tamir depolama, gibi işlemler tarafımızca takip edilir.

Müşterilerimizin ürünlerinin satış sonrası destek garanti ve tamir hizmetleri uzman ve eğitimli kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. Türkiye’nin değişik illerinde bulunan servis ekibimiz müşterilerimizin sorunlarını en kısa surede ve etkili olarak çözüme ulaştırmak için CRM entegrasyonlu ticket takip sistemi kullanılır. Bu sayede müşteri memnuniyeti on planda tutulur ve efektif hizmet sağlanır.

Ekiplerimiz teknik problemleri titizlikle ele alırken ayni zamanda iş ve isçi güvenliği her zaman öncelikleridir.

Servis Yönetimi Basamaklarımız:

• Çözüm ve Destek Merkezi
• Garanti
• Tamir
• Gümrük
• Depo
• Devreye Alma
• Bakım

Servis Partnerimiz-SMA:
Fotovoltaik sistem teknolojilerinin ve enerji çözümlerinin önde gelen küresel uzmanı olan SMA, 2013 yılından beri DEKOM AŞ ile servis partneri anlaşması dahilinde Servis hizmetlerini firmamız üzerinden yürütmektedir.

ZTE Türkiye, Telekomünikasyon, telefon, alt yapı, yazılım, kurumsal şebeke çözümleri, M2M, veri iletim cihazları, aksesuar ve tablet sektörlerinde hizmet vermektedir.
ZTE, Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile Wi Max , Fiber Kent (Türk Telekom), NEC Replacement ( Türk Telekom ATM-IP), Türk Telekom NGN, Rectifier (Türk Telekom) projelerini yürütmektedir.
ZTE ulusal alanda tüm GSM ve sabit hat operatörleriyle ortaklıklar gerçekleştirmiş, (Turkcell, Vodafoe, Avea, TTNet) ürün ve hizmet sağlamıştır. Türkiye’deki müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen ZTE, tüm Enterprise ürünleri, (TTNET 1 milyon ADSL ve VDSL modem projesi), enterprise switch ürünleri, WLAN access gateway, video konferans cihazları, endüstriyel kameralar konusunda satış ve servis desteği sağlamaktadır.

Dekom AŞ ZTE ile yapmış olduğu Servis Partner anlaşması çerçevesinde ZTE ürünlerin Garanti, Arıza, Bakım, Gümrük ve Depolama hizmetlerini başarıyla yerine getirmektedir.

Copyright © DEKOM A.Ş. Tüm hakları saklıdır.